Hvor ung er du?

Eller med andre ord, må du lovligt drikke alkohol? Vi bliver nødt til at spørge for det siger loven. Forresten så bruger vores hjemmeside også cookies for at forbedre brugeroplevelsen. Du accepterer vores brug af cookies ved at tilgå vores side. Bare til info.

Ja, jeg er over 18. Luk mig ind Desværre, jeg er der ikke helt endnu.

Kontakt

Kontakt Detaljer

ADRESSE

Amaliegade 14 – Mezz
1256 København K
Danmark

EMAIL
info@snapsbornholm.com

TELEFON NUMMER
+45 20 72 26 71 – Hovednummer

Produktion

Jesper Rasmussen

Email: jesper@snapsbornholm.com

Tlf.: +45 20 72 26 71

Aksel Blomgren Ambjørner

Email: aksel@snapsbornholm.com

Tlf.: +45 41 10 00 10

Drift & økonomi

Jesper Rasmussen

Email: jesper@snapsbornholm.com

tlf.: + 45 20 72 26 71

Salg Danmark

Lasse Rasmussen

Email: lasse@snapsbornholm.com

+ 45 22 64 89 33

Kenn Jensen

Email: kenn@snapsbornholm.com

+45 60 48 38 78

Salg Danmark & Spanien

Simon Lorentzo Jensen

Email: simon@snapsbornholm.com

+ 45 27 79 07 42

Salg Tyskland

Henning Grubb Jepsen

Email: henning@snapsbornholm.com

+ 49 171 33 02 438

+ 45 26 20 23 00

Salg Norge, Sverige, Finland

Bentedikte L. Hoff

Email: bentedikte@snapsbornholm.com

+ 45 21 29 13 13

 

 

Site by W20